Фінанси

Обстріли і негода залишили частину споживачів без світла у п’яти областях – Міненерго

Обстріли і негода залишили частину споживачів без світла у п’яти областях – Міненерго

Через обстріли та негоду знеструмлено п’ять областей та 22 села на Дніпропетровщині. Енергетики відновлюють мережі, графіки
відключень поки не плануються.

Унаслідок обстрілів енергетичної інфраструктури та несприятливих погодних умов у п’яти областях України частина споживачів тимчасово залишилася без електропостачання. Енергетики працюють над відновленням, а застосування обмежень споживання наразі не прогнозується. Про це повідомляє Міненерго, пише Журнал “365 днів”.

Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об’єктів частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській та Харківській областях тимчасово залишаються без електропостачання

– йдеться у повідомленні.

Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово. 

Через негоду без електропостачання залишаються 22 населених пункти на Дніпропетровщині. Ремонтні бригади працюють над відновленням.

Застосування обмежень електропостачання сьогодні не прогнозується. Інформацію про можливі зміни варто перевіряти на офіційних ресурсах операторів системи розподілу.

Активне споживання електроенергії рекомендується перенести на денний час — з 10:00 до 16:00. Споживачів закликають раціонально використовувати електроенергію.

Ольга Розгон

Війна в УкраїніЕкономіка

Енергетика

Відключення світла

Електроенергія

Донецька область

Миколаївська область

Харківська область

Полтавська область

Дніпропетровська область

Запорізька область

Міністерство енергетики України

Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *