Фронт

Окупанти скинули авіабомби на околиці Сум, загорілись склади із залишками сірковмісних речовин

Окупанти скинули авіабомби на околиці Сум, загорілись склади із залишками сірковмісних речовин

Київ • Журнал “365 днів”

 • 3980 перегляди

Через удар авіабомб поблизу Сум загорілися склади із залишками сірковмісних речовин. Жителів трьох громад просять зачинити вікна
через запах сірки.

На Сумщині унаслідок удару ворожих авіабомб сталося займання у складських приміщеннях, де зберігалися залишки сірковмісних речовин. Як повідомив голова Сумської ОВА, загрози для населення немає, але вікна у кількох громадах краще не відкривати, передає Журнал “365 днів”.

Унаслідок удару ворожих авіабомб по околиці Сумської громади сталося займання у складських приміщеннях, де зберігалися залишки сірковмісних речовин. За інформацією відповідних служб, загрози для населення немає 

– повідомив Григоров.

За його словами, фахівці закликають мешканців Бездрицької, Верхньосироватської та Краснопільської громад зачинити вікна та, за можливості, обмежити перебування на відкритому повітрі.

Може відчуватися запах сірки.

Працівники лабораторного центру вже працюють на місці та проводять необхідні заміри. Ситуація на контролі.

рф системно б’є по АЗС Сумщини для ускладнення логістики в регіоні – ОВА17.06.26, 14:20 • 5540 переглядiв

Антоніна Туманова

СуспільствоВійна в Україні

Вибухи

Пожежі

Війна в Україні

Сумська область

Суми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *