Новини політики

У МВС створили робочу групу з питань обігу цивільної зброї

У МВС створили робочу групу з питань обігу цивільної зброї

Клименко створив групу для врегулювання обігу цивільної зброї. Пріоритетами стануть правила отримання дозволів та питання
відповідальності і самозахисту.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко підписав наказ про створення робочої групи з нормативно-правового врегулювання питань обігу цивільної зброї, передає Журнал “365 днів”.

Деталі

Міністр наголосив, що питання унормування обігу цивільної вогнепальної зброї залишається одним із найважливіших для МВС. 

Сьогодні я підписав наказ МВС про створення робочої групи з нормативно-правового врегулювання питань обігу цивільної зброї. Саме в межах цього майданчика погоджені позиції ставатимуть пропозиціями, які будуть направлені до профільного Комітету Верховної Ради 

– повідомив Клименко.

За його словами, під час попередніх консультацій визначили два питання, які потребують першочергового опрацювання.

Перше: чітка та зрозуміла процедура отримання дозволу на зброю. Друге: питання відповідальності та самозахисту. Інші аспекти також важливі. Але без врегулювання цих базових питань рухатися далі буде складно. Якісний результат народжується з фокусу, а не з прагнення обговорити все одразу. Попереду багато роботи. Наше завдання – напрацювати зрозумілі, справедливі та безпечні правила, які враховуватимуть як право громадян, так і безпекові інтереси держави 

– додав Клименко.

Антоніна Туманова

СуспільствоПолітика

Закони

Кабінет Міністрів України

Міністерство внутрішніх справ України

Верховна Рада України

Ігор Клименко

Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *